Vážení členové TJ,

minulý týden Vám byl e-mailem zaslán zápis z Valné hromady TJ, která se konala dne 28.6.2023. Zápis byl taktéž umístěn na nástěnce na kurtech.

V případě, že jste zápis z VH e-mailem neobdrželi, bude potřeba aktualizovat Vaše kontaktní údaje v členské evidenci TJ. Za tímto účelem nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

S pozdravem,

Výbor TJ

Vážení členové,

s lítostí vám tímto oznamujeme, že nás bohužel opustila naše dlouholetá a vážená členka (pro mnohé z vás jedna z tzv. legend) Dana Špaková. Poslední rozloučení proběhne tento pátek (14.7.2023) ve 14:00.
 
Dle domluvy s rodinou paní Špakové současně připojujeme smuteční oznámení, kde naleznete více informací. To bude taktéž umístěno na nástěnce na kurtech a rozesláno na členy mailem.
 
Jménem naší TJ bude na památku objednána a umístěna smuteční kytice.
 
S pozdravem,

Výbor TJ
 
 

Vážení členové,

 
máme pro vás update ohledně používání webkamery na tenise. Podařilo se vyřešit technické záležitosti a připojit ji včera zpět na nové webovky TJ. V hlavním horním menu je v sekci "Webkamery", tedy na tomto odkaze ZDE.
 
Nedaří se však zatím vyřešit jiný technický problém a to zpoždění přenášení fotek z webkamery na webovky. Bohužel se tedy stává, že snímky někdy nejsou aktuální a je tam zpoždění o pár minut, případně však až o 30-60 min. Na odstranění tohoto nedostatku se dále pracuje, ale netušíme zatím, kdy a jak se to podaří vyřešit.
 
I přes ne 100% funkčnost webkamery jsme se rozhodli ji používat, protože je to stále lepší než kdyby nebyla dostupná vůbec. V případě dalšího updatu vás budeme opět informovat. 
 
S pozdravem,
 
Výbor TJ

Dobrý den,

v uplynulém víkendu se konal krajský přebor mužů, kde dosáhli skvělého výsledku naši hráči Jakub Tlačbaba a Ondřej Mareček, kdy se umístili na 2.místě ve čtyřhře.

První místo jim uteklo po těsném výsledku, kdy se namísto třetího setu hrál tzv. supertiebreak. Pavouk z turnaje lze shlédnout ZDE.

GRATULUJEME !!! :-)

S pozdravem,

Výbor TJ


Vážení členové,

máme pro Vás další pozvánku na hudební večer, který tentokrát pořádá náš správce Zdeněk. Můžete se těšit na živou hudbu (kytary, basa a housle). V případě, že máte zájem se zúčastnit, tak se akce bude konat v úterý 20.6. od 17:00.

S pozdravem,

Výbor TJ

Vážení členové,

chceme Vás tímto informovat, že v případě tenisových kurtů č.3 a č.4 lze kurty rezervovat po 18:00 pouze v celou další hodinu, tj. nelze zadat rezervaci v 18:30 ale je nutno rezervaci zadat až v 19:00. V případě, že bude Vaše rezervace chybně zadána (tj. v 18:30) bude správcem TJ automaticky v rozvrhu přesunuta na čas 19:00. Děkujeme za dodržování výše uvedeného.

S pozdravem,

Výbor TJ

Vážení rodičové,

rádi bychom vás tímto pozvali na akci věnovanou dětem z naší tenisové školy. Avšak i rodičové si přijdou na své :-) Pozvánku naleznete níže + uvádíme doplňující informace:
 

- pro menší děti uděláme aktivity s pohybovkami (opičí dráha + různá stanoviště)

- pro starší děti se uskuteční deblový turnaj (dvojice budou ideálně složeny z rodič + dítě, ale případně mohou hrát dvě děti společně, když si to budou moc přát :-))

- rodiče si budou moct také vyzkoušet tzv. kardiotenis, což je specialita našich trenérů Bolkových.....nemusíte být pravidelný nebo zdatný hráč tenisu, pobavíte se i tak pohybem s raketou v ruce a ještě vám k tomu bude hrát pěkná hudba :-)

- pro děti máme připravenu i doplňkovou zábavu ve formě malování na obličej a skákacího hradu, ať to mají děti pestřejší a pobaví se i jinak :-)

- bude pro vás a vaše děti připraveno občerstvení včetně obědu a to jen za symbolické startovné/vstupné


Budeme se těšit na vaši účast, dejte nám prosím vědět na mail (
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) a to nejpozději do 31.5., zda se zúčastníte a případně v jakém počtu, ať zejména skrz občerstvení víme a jsme dostatečně připraveni :-) Děkujeme.

Výbor TJ
Dobrý den,
 
máme pro vás update k letošní sezóně. 
 
- nyní je již připravený i kurt č.4, který můžete ke hře využít (oproti kurtům č.1-3, které byly pod halou, je však samozřejmě měkčí vzhledem k začátku sezóny, tak vás žádáme o zohlednění toho při vaší hře + jeho řádnou úpravu po/při hře => zašlapávání vzniklých děr apod.

- připomínáme úhradu členských příspěvků a hracích poplatků (vice info zde), jejichž splatnost byla prodloužena do 10.5.

- připomínáme splnění členské povinnosti (odpracování 5 hodin brigád), což zatím bohužel všichni členové nemají splněno (dnes je poslední den v řádném termínu) => dodatečný termín je stanoven do 10.5. (po tomto datu bude možné brigády už pouze zaplatit), nutno se však individuálně ozvat p.Židlíkovi (777 973 238, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), se kterým bude domluven termín a konkrétní úkol pro splnění brigády (hromadná brigáda o víkendu není již v plánu)

Výbor TJ

Vážení členové,

rádi bychom se s Vámi podělili o informaci, že se dnes podařilo úspěšně zbourat nafukovací halu na našich kurtech. Tenisové kurty č.1-3 jsou ihned hratelné a kurt č.4 byl dnes upraven Fr.Trnkou, takže by měl být taktéž hratelný ke konci tohoto týdne (update ještě pošleme).

Tímto tedy oficiálně oznamujeme začátek letní sezóny od zítřka (po 24.4.2023), prozatím je hra možná na 3 kurtech a velmi brzo na všech kurtech :-)

V tomto smyslu byl aktualizován rezervační systém TJ, kde si již můžete provést svoji rezervaci osobně nebo případně telefonicky přes správce.

Přejeme všem příjemnou a vydařenou letní sezónu 2023 :-)) Na závěr pár fotek níže z dneška...

Výbor TJ


02 hotove kurty 23.4.2023

03 bourani haly 23.4.2023

 

04 bourani haly 23.4.2023

Vážení členové,

máme pro Vás slíbený update ohledně brigád. Konečně vychází slušné počasí, takže tento víkend se uskuteční brigády oba dva dny (sobota + neděle) a to vždy v čase 9-14 hod.

V sobotu 22.4. budou práce zaměřeny na celkový úklid areálu, v neděli budou práce fyzicky náročnější. 

V případě Vaší účasti nám prosím zpět potvrďte, který den dorazíte skrz organizaci prací. Děkujeme.

S pozdravem,

Výbor TJ